0 258 371 31 70

           Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. olarak kişisel gelişimin ve eğitimin kalitemizi arttıracağı bilinci ile personellerimize sürekli olarak sunduğumuz eğitimlerimize bir yenisini daha ekledik. Daha önce Otokar’ın Sakarya’da ki eğitim merkezinde eğitim alan personelimiz, şimdi de yerinde eğitim kapsamı ile Ulaşım A.Ş. garajımızda eğitimlerini pekiştirerek daha iyi ve kaliteli teknik personel hedefimize katkı sağladık.
 
           Otokar’ın satış sonrası hizmetleri departmanı eğitim biriminden uzmanlar Ekrem Tosun ve Mehmet Genç’in verdiği eğitimler, personelimizin bilinç ve etkinliğini arttırmaya yönelik gerçekleştirildi. İki gün süren bu eğitimlerde motor, şanzıman, elektrik tesisatı, frenler, mültipleks, ecas ve diagnostik araç kontrol bilgisayarı ile ilgili bilgiler verildi. Teorik olarak verilen bilgiler daha sonra araçlarımızın üzerinde uygulamalı çalışmaları yapılarak kalıcı hale getirildi.

           Şehrimiz için gece gündüz demeden çalışan şirketimiz Ulaşım A.Ş., halkımıza daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak adına eğitimlerine devam edecektir. Denizli Büyükşehir Belediyemizin ‘’Güler Yüzlü Hizmet’’ anlayışına uygun olarak ‘’Güler Yüzlü Ulaşım’’ düsturu ile Ulaşım A.Ş. Denizli için çalışmalarına devam ediyor.Bu haber 683 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.