0 258 371 31 70

    Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. otobüslerimizde ücretsiz olarak halkımızın hizmetine sunduğumuz internet bağlantılarımız artık daha güvenilir. İnternet kullanıcılarının ve yayıncılarının haklarını düzenleyen 5651 sayılı kanun gereği, otobüs içi internet bağlantılarımız artık kayıt altına alınıyor.

   5651 Sayılı Kanun Nedir?

 ‘’Bu Kanunun amaç ve kapsamı; içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumlulukları ile internet ortamında işlenen belirli suçlarla içerik, yer ve erişim sağlayıcıları üzerinden mücadeleye ilişkin esas ve usûlleri düzenlemektir.’’

  Otobüslerde İnternete Nasıl Bağlanabiliyoruz

  Taşınabilir bilgisayarlarınız, telefonlarınız ve akıllı mobil cihazlarınızla otobüs içi internetleri kullanmanız oldukça kolay.

1)      Öncelikle cihazınızdan binmiş olduğunuz otobüsümüzün internetini seçiyorsunuz.

2)      Bağlantınız sağlandıktan sonra sistemimiz sizi kişisel bilgi ekranımıza yönlendirecektir.

3)      Karşınıza çıkan ekrandan T.C. Kimlik Numaranızı, Adınızı, Soyadınızı, Doğum Tarihinizi ve Cep Telefonu Numaranızı eksiksiz girmeniz gerekiyor.

4)      Bilgilerinizi girdikten sonra Şifre Al / Kaydol seçeneğini tıklayarak sistemimizin size şifre göndermesini sağlayacaksınız.

5)      Şifreniz size mesaj olarak DBBULASİMAS tarafından ücretsiz olarak gönderilecektir.

6)      Şifrenize telefonunuzun Mesajlar klasöründen de ulaşabilirsiniz.

Giriş adımlarını tamamladıktan sonra www.denizliulasim.com.tr adresimize yönlendirileceksiniz. Sitemizin açılmasının ardından artık internette güvenle dolaşabileceksiniz.

Güvenli internet ile siz yolcularımıza iyi yolculuklar dileriz. ‘’Güler Yüzlü Ulaşım’’ Denizli Ulaşım A.Ş. halkımız için çalışmalarına devam edecektir.  
Bu haber 1201 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.