0 258 371 31 70

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. olarak otobüslerimiz 30 Haziran ve 1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilere ve sınav görevlilerine ulaşım ücretsiz olacaktır.
   Söz konusu tarihlerde, YKS’ ye girecek öğrenciler ve sınav görevlileri sınav giriş belgesi veya görevli belgelerini şoförlere göstererek, Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. olarak otobüslerimizden ücretsiz seyahat edebileceklerdir.

   Başkan Osman Zolan, başarılar diledi. 

   Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, gelecekleri için büyük önem arz eden YKS’ye büyük bir azim ve çabayla hazırlanan herkese başarılar diledi. Başkan Osman Zolan, "İnanıyorum ki öğrencilerimiz bu sınavı en güzel şekilde geçerek başarılı olacaktır. Ailelerimiz de gençlerimizi motive ederek cesaretlerini artıracak ve sınav kaygılarını mutlaka giderecektir. Bizim tek beklentimiz Denizli’miz ve bu cennet vatanımız için kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir gençlik yetişmesidir" dedi.

   


Tüm adaylarımıza sınavlarında başarılar dileriz.

   


‘’Güler Yüzlü Ulaşım’’ Ulaşım A.Ş.
Bu haber 363 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.