0 258 371 31 70

      Denizli Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında 15 Temmuz Cumartesi ve 16 Temmuz Pazar günleri belediye otobüslerini halkımız için ücretsiz yapmıştır.

   
    15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programlarına vatandaşlarımızın daha kolay ulaşımını sağlayabilmesi için belediye otobüslerimiz 15 Temmuz Cumartesi ve 16 Temmuz Pazar günleri ücretsizdir. Tüm hatlarımız gece yarısına kadar çalışacaktır.

   
    15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda planlanan programlardan dolayı bazı otobüslerimizin kalkış noktaları aşağıdaki gibi olacaktır:

   
    Üçler, 1200 Evler, Karahasanlı, Göveçlik, Başkarcı, Şirinköy ve Yenişehir istikametine gidecek olan otobüsler Lise Caddesi kavşağından hareket edecek. Aynı şekilde Kayıhan, Bağbaşı, Gökpınar, Kınıklı ve İncilipınar istikametine gidecek olan otobüsler Suluköprü mevkiinden, Karşıyaka, Dokuzkavaklar, Fatih, Sevindik, Pınarkent, Anafartalar ve Deliktaş istikametine gidecek olan belediye otobüsleri ise Denizlili Valiliği önünden kalkacaktır.

  
   ’Güler Yüzlü Hizmet’’
  ‘’Güler Yüzlü Ulaşım’’ Ulaşım A.Ş.
Bu haber 659 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.