0 258 371 31 70

         6331 Sayılı Kanun gereğince yapılması zorunlu olan acil durum tatbikatını şirket çalışanlarımız ile başarıyla gerçekleştirdik. Acil durum tatbikatımıza Denizli 112 Acil Çağrı Merkezi, AFAD ve Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin katılımları ile gerçeğini aratmayacak şekilde gerçekleştirildi.

         Bir acil durum senaryo üzerinden hareket edilen tatbikatta, olası bir Denizli depremi sonrasında ortaya çıkabilecek acil durumlar, yangına nasıl müdahale edilmesi gerektiği, ilk yardımın nasıl gerçekleştirileceği ve arama kurtarma faaliyetlerinde nelerin yapılacağı ve yaralanmaların oluşması durumunda neler yapılacağı gibi konular uygulamalı olarak gerçekleştirilmiş oldu. Tatbikat sırasında personelimizin gösterdiği ciddiyet ve görev bilinci ile Ulaşım A.Ş. acil durumlara karşı hazır mesajı verdi. Ayrıca 112’ye yapılan acil durum çağrısının ardından, ilgili birim ve ekiplerin oldukça hızlı bir şekilde olay mahalli olan garajımıza ulaşabildikleri gözlenmiş oldu.

         Tatbikatın ardından İşletme Müdürümüz ve Acil Durum Yöneticimiz Murat Altan personelimize ve birlikte tatbikatı gerçekleştirdiğimiz ekiplere teşekkür etti. İtfaiye ve diğer ilgili birimlerin gerçekleştirdiği bilgilendirme eğitimleri ile tatbikat başarıyla sonlandırılmış oldu.

         Her geçen gün, tüm çalışanları ile daha iyiyi hedefleyen Denizli Ulaşım A.Ş., kaliteli hizmet adına insana verdiği  değeri göstermeye ve Denizli halkına ‘’Güler Yüzlü Hizmet’’ sunmak için ‘’Güler Yüzlü Ulaşım’’ prensibine uymaya devam edecek.
Bu haber 838 kez görüntülenmiştir.
Ulaşım Bilgi Sistemine Gitmek İçin Tıklayınız iOS Uygulaması İçin Tıklayınız. Android Uygulaması İçin Tıklayınız.